Jednou jsem se vzpamatovala rychle

13. července 2007 v 17:52 | Alexis s chladnou hlavou |  My diary
Nemá cenu plakat pro něco, co je dávno ztraceno. Jestli mě někdy miloval, rozhodně ne tolik, jak mi tvrdil a moje láska byla jako obvykle - slepá a nevyslyšena. Stává se z toho pravidlo, vždycky to tak dopadne. Ale nemuselo by to tak být. S ním sem chtěla být až do konce života, ale život jde dál i bez něj, i když to bude těžké. Jen zpočátku. Ublížil mi tolik, že sem po čtyřech hodinách pláče cítila jen prázdno, vše mi bylo jedno. Nakonec sem usnula bezesným spánkem. Když mě probudila noční můra v tvojí podobě, tak jsem jí prostě zažehnala a rozkázala sem si, že už nebudu brečet. Že mi za slzy nestojíš, že jsi odpornej lhář. Že jsi mě miloval víc než kohokoli předtím? Kecy, to bys mě neopustil, víš? Přemýšlej než něco řekneš. Nebo si to řekl schválně? Abys mi ještě víc ublížil? Možná si to tak nemyslel, ale podařilo se ti to. Ale protože sem tě milovala víc než Ondru, a to je na pováženou, možná tě ani nenenávidim. Občas pomýšlím na pomstu, ale proč? Proč se namáhat, za to mi nestojíš. Zradil jsi mě a zlomil mi srdce. Víš, že odpouštím jen ztěžka a někdy i vůbec. Kdybych nepotlačila svojí pomstychtivost, nenáviděla bych tě. Začínáš mi lhostejnět. Zjistila jsem, že je na světě mnohem lepší kluk než seš ty a zdaleka se mu nevyrovnáš. Už jsem v dostatečným psychickým rozpoložení, abych to mohla posoudit a je to tvůj kámoš. Říkals, že je v poho a měls úplnou pravdu. Končim, nemá cenu na tebe myslet. Seš bezcitnej hajzl, Lukáši a měl si mě jen jako trofej, protože sem hezká, že? Nelži si a už vůbec ne mě.
Nemysli si, že se bez tebe neobejdu, s jistou pomocí to jde docela snadno. Nebudu tě prosit. Myslela sem, že si nezasloužím tak skvělýho kluka, je to naopak-ty si nezasloužíš mě. Užij si s tou holkou, doufám, že jí neublížíš tak jako mě, ty nechutný prase. Ale řekla sem, že seš mi lhostejnej, sorry, nemohla sem si tu nadávku odpustit, když sem se dozvěděla, co si měl v plánu. Dělá se mi z tebe zle, málem sem se pozvracela. To jsou slova nenávisti, Alexis dost, tobě je přece lhostejnej, nikdy tě přece nemiloval, tak co si tu nalháváš, že k němu něco cítíš nebo jsi cítila? Búď trochu soudná, neměl tě rád, tak se s tim smiř. Třeba tě bude někdy někdo milovat, nezbývá než čekat. A ty vypadni z mýho života a nezkoušej na mě nic, že je ti to líto, neni, ve skutečnosti sem ti ukradená a vždycky jsem byla, seš hnusnej lhář. Přece jenom, podlost ve mě zůstala, ale nediv se, napsals mi to teprv včera.
Tak a teď Alexis nastupuješ do novýho života. Ten starej nikdy neexistoval a jestli jo, tak nestál za nic, když tě nejmilovanější osoba neměla ráda....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama