čtvrtek 9.5. a dnešek

10. května 2007 v 18:53 | Nikysek |  My diary
Tak včera,
jo, to mě zase popadly mý nálady, tak jako obvykle. Už sem si na to nějak zvykla, ale stejně mi to leze na nervy...Prostě muset myslet na něj, dívat se při tom na to zamračený nebe, jo, to hold dodá člověku náladu. Naštěstí je to většinou krátký jako májová přeháňka v Praze, takže to rychle přestalo. Přes den sem nudně hrála na psonu, už sem s tim trapná, viďte? A pak jsem šla asi v půl devátý na hodinu ven.
Báječný...přestalo pršet, jen občas pokáplo...moc lidí se tam nepotulovalo, celý Vinohrady sem si prošla, pěkně pomaloučku, už proto, že můj pejsánek kulhá
A dneska...ve škole se nic moc nedělo, ale když sem přišla dom, šly sme si s mámou koupit nějaký ty hadříky, takže mám nový džínový šortky a trčiko a zejtra si tam půjdem koupit ještě šatičky, na ty už sme si s sebou nevzaly prachy. Takže úspěšný den. Do uší mi řve Beyoncé, musim vydejchávat něco, co sem se dozvěděla před pěti minutama...je to šokující, že se mnou souhlasíš, Třešeň a až přijdete tak i Kokos a Bibo...asi to nerozdejchám, je to divný a ani ve snu by mě to nenapadlo Lukáši.
asi mi jebne. Ale tohle znova nepůjde Lukáši..................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama