...aaa

18. května 2007 v 22:15 | Nikysek |  Friends
Záleží mi na friends hrozně moc...nejvíc ze všech lidí, kromě rodičů, bez těch to prostě nejde. Sice mě občas štvou, ale mám je ráda.
Jsem přecitlivělá. Někdo má špatnou náladu, já to hned cítím ,jako by to bylo kvůli mě. Vidíte to? Už zase já. Já já já jenom já. Nemyslim na nic jinýho.Ne, to sem zase jednou řekla nějakej kec. nemyslim. Myslim nejen na ty, na kterých mi záleží, proto, že je mám ráda, proto, že jsou takoví, jaký jsou, protože mě znají, protože existujou. Ono se řekne, neber si tu kritiku tak...ale já jsem silně melancholická...Záleží mi na lidech, kteří trpí, ale nic s tím neudělám. Lidi můžou říkat a já si taky můžu namlouvat, že jsem mladá na to, abych někomu pomohla. Nikdy není moc brzo. Ale pozdě ano. Přeberte si to jak chcete. Chci, abyste věděli vy, na kterých mi záleží nejvíc, že se mi můžete svěřit, že vás pochopím a že vás mám ráda...cokoli co řeknu proti vám, nikdy tak nemyslim, a i když jsem občas protivná, věřte mi, že i já mám problémy. Poslední dobou sem sice jeden velkej problém, ale za chvíli se konečně stěhuju, táta slíbil, že k němu budu jezdit častějc... Všechno bude dobrý.Všechny věci směřujou k lepšímu. Věřte tomu a snažte se, aby to tak bylo. Dobrou noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzuluk Zuzuluk | Web | 19. května 2007 v 17:00 | Reagovat

...Někoho mi to připomíná....Že by mě?....Já sem si zase všimla, že když někdo kritizuje mě, že si to tak neberu, jak když někdo kritizuje moje kámoše...dokážu se kvůli nim hádat až k slzám...měla bych být silnější, ale to nedokážu....:´( držim palce....do budoucna...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama